tel: + 48 511 752 692 dawid@kolora.pl

Malowanie Szczecin

W naszej ofervie znajdą Państwo profesjonalne usługi malarskie oraz wykończeniowe w skład których wchodzą m.in. malowanie elewacji, biur, mieszkań czy też hal produkcyjnych. Nasze usługi świadczymy w Szczecinie oraz okolicach. Kompleksowo wykonujemy całe wnętrza. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, doświadczeniem i fachową wiedzą. Stosujemy następujące techniki malarskie: metoda tradycyjna, malowanie strukturalne oraz gładkie.

Działamy Na Terenie Szczecina i Okolic

Dzięki naszym metodom w prosty sposób można ukryć nierówności i inne niedoskonałości ścian i innych powierzchni malowanych. Malowanie natryskowe za pomocą agregatu, pozwala na szybkie i dokładne wykończenie przygotowanych wcześniej powierzni bez śladów pędzla czy też innych smug. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem w celu przedstawienia aktualnej oferty.

Zakres Usług

Malowanie Wnętrz

Wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe związane z malowaniem wnętrz domów, mieszkań, biur oraz obiektów przemysłowych.

Malowanie Elewacji
Szeroki wybór kolorów oraz farb strukturalnych dedykowanych do malowania zewnętrznych elewacji budynków. Nasze wszystkie farby są wodoodporne i posiadają należyte certyfikaty.
Malowanie Agregatem
Natryskowe malowanie agregatem to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów na równomierne pokrycie powierzchni malowanych, które zostały uprzednio należycie wygładzone. Szczególnie polecane do wnętrz w pomieszczeniach mieszkalnych.
Malowanie Elementów Drewnianych
Posiadamy szerokie doświadczenie w malowaniu wszelkich powierzchni drewnianych. Dysponujemy specjalnymi farbami dedykowanymi do tego rodzaju prac.
Malowanie Okien Drewnianych
Jako nieliczni w Szczecinie oferujemy usługę odświerzenia i malowania okien drewnianych. Jak wiadomo drewno potrzebuje periodycznego odświeżenia, gdyż w przeciwnych razie szybciej niszczeje. Zapewniamy profesjonalne przywrócenie wyglądu Państwa drewnianych okien do ich pierwotnego stanu.

Nasze Realizacje

Potrzebujesz Fachowego Doradztwa

Kolora to nie tylko remonty i wykończenia wnętrz ale również doradztwo w zakresie doboru materiałów i kolorystyki tak aby nadać twojemu wnętrzu uniklany i harmonijny wygląd. Napisz do nas już dziś.