tel: + 48 511 752 692 dawid@kolora.pl

Tapetowanie Szczecin

Jedną z najszybszych metod zmiany wyglądu naszych pomieszczeń jest tapetowanie. Oferujemy tapetowanie ścian zarówno jak i zmianę istniejącej tapety, która odchodzi od ściany, zestarzała się lub po prostu przestała się podobać i wymaga odświeżenia. Specjalizujemy się w tapetowaniu trudno dostepnych miejsc i powierzchni takich jak wszelkiego rodzaju załamania i skosy. Nasze zlecenia wykonujemy z należytą precyzją oraz udzielamy gwarancji na wszystkie wykonywane przez nas prace. Z nami maja Państwo pewność że tapeta będzie położona równo i nie będzie się odklejać przez wiele lat.

Działamy Na Terenie Szczecina i Okolic

Dzięki tapetowaniu szybko i sprawnie zmienią Państwo wygląd pomieszczeń mieszkalnych. W odróżnieniu od malowania jest to praca bardziej „czysta” nie wymagająca pracochłonnych przygotowań pomieszczeń, które towarzyszą nam podczas ich malowania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i hoteli oraz pomieszczeń usługowych. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem w celu przedstawienia aktualnej oferty.

Zakres Usług

Tapety Papierowe

Standardowe, popularne i szeroko dostępne tapety papierowe są przyklejane za pomocą kleju, który jest nakładany zarówno na tapetę jak i na scianę. W przeciwieństwie do tapet na fizelinie są one trudniejsze do usunięcia jednak efekt końcowy jest równie estetyczny.

Tapety z Włókna Szklanego

Tapety z włókna szklanego są niesamowicie trwałe i odporne na zadrapania a nawet na uderzenia. Powierzchnia tej tapety ma nierzadko bardzo modne wzornictwo i może być wielokrotnie malowana, co zwiększa jej użyteczność i zapewnia ponadczasowość. Co więcej materiał dobrze znosi szorowanie i zmywanie czyli idealnie nadaje się np. do pokoju dziecka lub wszędzie tam gdzie łatwo brudzą się sciany.

Nasze Realizacje

Potrzebujesz Fachowego Doradztwa

Kolora to nie tylko remonty i wykończenia wnętrz ale również doradztwo w zakresie doboru materiałów i kolorystyki tak aby nadać twojemu wnętrzu uniklany i harmonijny wygląd. Napisz do nas już dziś.