tel: + 48 511 752 692 dawid@kolora.pl

Mikrocement Szczecin

Mikrocement jest specjalną, bardzo cienką zaprawą, która może być użyta do wykończenia ściany lub podłogi. Powierzchnie wykończone mikrocementem mają najczęściej charakter dekoracyjny i skutecznie zwiększają estetykę wnętrz. Taki rodzaj wykończenia sprawdzi się również w przypadku gdy nie możemy zanadto podnosić poziomu posadzki lub nie chcemy zbyt pogrubiać ściany normalną warstwą tynku. Mikrocement nadaje stylowy wygląd każdemu wnętrzu, nie pyli się i nierzadko przypomina industrialny beton. Jego zaletą jest możliwość nakładania na różnego rodzaju powierzchnie takie jak płyty OSB, terakota, tynki tradycyjne, płyty GK jak i również elementy drewniane i metalowe.

Działamy Na Terenie Szczecina i Okolic

Dzięki mirocementowi nadadzą Państwo unikalny, stylowy industrialny wygląd swoim wnętrzom. Nieregularna i odporna na działanie wody oraz promieni UV powierzchnia idealnie nadaje się do powierzchni mokrych takich jak baseny czy łazienka i może być kładzony bezpośrednio na stare płytki bez konieczności ich zrywania. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem w celu przedstawienia aktualnej oferty.

Mikrocement- Zakres Usług

9

Łazienki

9

Blaty Kuchenne

9

Podłogi

9

Schody

9

Elementy Dekoracyjne

Nasze Realizacje

Potrzebujesz Fachowego Doradztwa

Kolora to nie tylko remonty i wykończenia wnętrz ale również doradztwo w zakresie doboru materiałów i kolorystyki tak aby nadać twojemu wnętrzu uniklany i harmonijny wygląd. Napisz do nas już dziś.