tel: + 48 511 752 692 dawid@kolora.pl

Remonty Szczecin

Wykonujemy różnego rodzaju prace remontowe na terenie Szczecina i okolic. Wykonujemy ścianki działowe i wszelkiego rodzaju zabudowy z płyt gipsowo kartonowych. Płyty GK idealnie nadają się również do tworzenia wnęk, półek i różnego rodzaju nisz nadając wnętrzom unikalny i stylowy wygląd. Zajmujemy się również szpachlowaniem i gładzeniem ścian i innych nierównych powierzchni.
Tylko fachowo zaszpachlowane i wygładzone ściany nadają się na ich malowanie zapewniając estetyczny wygląd i gładką powierzchnię. Wykonujemy remonty łazienek – glazura i terakota. Instalujemy również sufity podwieszane typu termatex. Dzięki naszemu szerokiemu zakresowi usług i doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić u Państwa kopleksowy remont wszystkich pomieszczeń.

Działamy Na Terenie Szczecina i Okolic

Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroki wachlarz usług zaspokoi Państwa najwyższe wymagania i pozwoli cieszyć się nowoczesnym i solidnie wkonanym wnętrzem przez długie lata. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem w celu przedstawienia aktualnej oferty.

Remonty- Zakres Usług

9

Prace GK

9

Szpachlowanie

9

Kafelkowanie

9

Sufity Termatex

Nasze Realizacje

Potrzebujesz Fachowego Doradztwa

Kolora to nie tylko remonty i wykończenia wnętrz ale również doradztwo w zakresie doboru materiałów i kolorystyki tak aby nadać twojemu wnętrzu uniklany i harmonijny wygląd. Napisz do nas już dziś.