tel: + 48 511 752 692 dawid@kolora.pl

Sufity Napinane Szczecin

Sufity napinane to modernistyczny sposób na wykończenie każdego wnętrza. Znajdują one zastosowanie w lokalach zarówno jak i w pomieszczeniach prywatnych takich jak domy czy mieszkania. Innowacyjność tego rozwiązania pozwala na nadaniu indywidualnego i unikalnego charakteru każdej przestrzeni. W przeciwieństwie do tradycyjnych sufitów podwieszanych, sufity napinane to nie tylko dowolność w doborze kolorów czy faktury ale także kształtu. Tego rodzaju sufity mogą również spełniać inne praktyczne funkcje takie jak np. ochrona przed wodą. Niewysoka cena i wszechstronność to powody, dla których architekci jak i przeciętni domownicy coraz częściej wybierają tego rodzaju rozwiązanie.

Działamy Na Terenie Szczecina i Okolic

Cała konstrukcja sufitu napinanego jest bardzo lekka, co nie powoduje dodatkowych, niepotrzebnych obciążeń. Jest to jeszcze jeden sposób na obniżenie stropu lub w przypadku niskich pomieszczeń na zastosowanie unikalnego sufitu bez dodatkowego obniżania, gdyż można go montować jedynie 30cm od istniejącej powierzchni sufitu. Tego rodzaju sufit daje nam dowolność montowania różnego rodzaju oświetleń i podświetleń od świateł typu LED po światłowody. W sufitach napinanych można również montować wentylację, gdyż jest on odporny na przenoszenie drgań. Jest to konstrukcja antyelektrostatyczna i wodoodporna wytrzymująca ciężar wody do ok. 100l na 1m2. Sufity można myć wodą i zwykłą mikrofibrą.

Sufity Napinane Zalety

9

Szybki i Czysty Montaż

9

Dowolna Gama Kolorów

9

Możliwość Podświetlenia

9

Możliwość Nadruków

9

Ceny Porównywalne z Tradycyjnymi Sufitami Podwieszanymi

Nasze Realizacje

Potrzebujesz Fachowego Doradztwa

Kolora to nie tylko remonty i wykończenia wnętrz ale również doradztwo w zakresie doboru materiałów i kolorystyki tak aby nadać twojemu wnętrzu uniklany i harmonijny wygląd. Napisz do nas już dziś.